- 55%

Huggle pets играчка дуксер

Original price was: 1,990.00ден.Current price is: 890.00ден.

Huggle Pets најверните другарчиња нa секое дете. Секогаш кога ќе застуди Huggle Pets од плишана играчка ќе се претвори во топол и мек дуксер.

Шифра: 3097 Категорија:

huggle pets

Омилените другарчиња на вашите деца пристигнаа. Запознајте ги Huggle Pets – плишана играчка која се претвора во дуксер.Уникатниот дизајн на Huggle Pets е во тоа што кога не се користи изгледа како обична играчка,штом застуди Huggle Pets се претвара во топол и удобен дуксер кои децата ќе го обожаваат.Идеални се да ги понесете секаде со вас не зафаќаат простор и дуксерот внатре секогаш ке биде чист и спремен за облекување. Изберете го вашиот омилен Huggle Pets сега! Huggle Pets се достапни во 4 модели:

  • Маче (боја на дуксер розева)
  • Куче (боја на дуксер плава)
  • Диносаурус (боја на дуксер зелена)
  • Магичен Еднорог (боја на дуксер виолетова)

Huggle Pets e со стандардна големина и можат да го носат деца од сите возрасти.

huggle pets huggle pets