- 51%

Детска подлога

Original price was: 990.00ден.Current price is: 490.00ден.

Детска подлога која ќе ви заштити нашите деца од ладните подови, а во исто време ќе им биде забавна за учење и игра.

Достапност: На залиха

Шифра: 1720 Категорија:

Детска подлога за играње со весел дизајн која ќе им обезбеди на децата мека подлога за играње а притоа ќе ги заштити од ладните подови.
Детската подлога е направена од 1см пена која има пластифицирана водоотпорна облога која лесно се одржува. Дизајнот на подлогата е со весели бои и со форми на животни,броеви, букви и сл. и има за задача да ја поттикне креативноста и желбата за учење на вашите деца. Двете страни на подлогата имаат различен дизајн.

Подлогата е лесно пренослива и е со димензии 120 х 180 см.