- 25%

Детски автомобил Z3-white

Original price was: 11,990.00ден.Current price is: 8,990.00ден.

Електричен автомобил за деца кој е многу забавен.Може да управуваат тие, а поседува и далечински управувач кој може да го управува родителот.

Автомобилот е достапен и во портокалова боја – ТУКА.

Шифра: 3344 Категорија:

Детски електричен автомобил во кој секое дете ќе ужива. Модерен дизајн изработен од квалитетна полирана пластика која сјае. Автомобилот има предни и задни ЛЕД светла кои се вклучуваат по потреба а притоа автомобилот изгледа како вистински автомобил. Ако вашето дете е помало, автомобилот доага во комплет со далечински управувач како и безбедносен појас. Прикладно за деца до 30кг.

Автомобилот поседува:

  • Предни и задни ЛЕД светла
  • USB и AUX приклучок за слушање музика
  • Готови мелодии на самиот автомобил
  • Свирка
  • Сигурносен појас
  • Далечински управувач со прилагодлива брзина
  • Полнач за полнење на батериите
  • Големина на автомобилот: 106 x 62 x 45 cm

Автомобилот е достапен и во портокалова боја – ТУКА.