- 50%

Женска бањарка

Original price was: 980.00ден.Current price is: 490.00ден.

Бањарка со модерен дизајн изработена од мек плишен материјал кој одлично ја собира водата и бргу се суши. Достапна е во димензија 100х130цм и во 4 различни бои.

Достапност: На залиха

Шифра: 11550 Категорија:

Бањарка со модерен дизајн изработена од меки материјали која одлично ја собира водата. Бањарката е изработена од мек плишен материјал, пријатна е за носење и бргу се суши.
Дизајнот со копчиња ја прави лесна за облекување и соблекување.

Достапна е во димензија 100х130цм и во 6 модерни бои – зелена,жолта,светла розева,црвена,бела и темна розева.