- 63%

Чаша што не се истура WOW cup

Original price was: 790.00ден.Current price is: 290.00ден.

Wow cup е специјално дизајнирана чашка за најмалите! Чашката има патентиран дизајн на капак кој не дозволува истурање на течноста а притоа слободно може да се пие.

Достапност: На залиха

Шифра: 11852 Категорија:

Чашка создадена специјално за најмалите – Wow cup има специјален патентиран дизајн на капак кој овозможува децата да пијат вода и кога ќе завршат со пиењето автоматски се затвара да спречи истурање на течноста. Wow cup е изработена од квалитетни материјали кои се без БПА штетни супстанци. Чашката може да се мие во машина за садови,да се врие и сл.
Големината на чашата е 260мл.

Wow cup е достапна во повеќе варијанти и тоа –
1.Розева чаша со виолетов капак
2.Жолта чаша со син капак
3.Розева чаша со син капак
4.Жолта чаша со виолетов капак