- 50%

Восок од пчели за дрвени површини

Original price was: 980.00ден.Current price is: 490.00ден.

Восок од пчели кој го штити и обновува дрвото, може да се користи за стар мебел,врати,прозорци,маси,под и сл. Го штити дрвото од вода,му дава сјај и ги отстранува микро гребаниците.

Достапност: На залиха

Шифра: 11535 Категории: ,

Восок од пчели за реставрација и заштита на дрвени површини кој ќе ви овозможи да ги обновите и заштитите сите дрвени површини во вашиот дом. Одличен е за стар мебел,врати,прозорци или пак дрвен под.
Се што треба да направите е да ставите малку од восокот на микрофибер крпа или сунгер и да го премачкате делот кој сакате да го обновите. Восокот од пчели ги отсранува микро гребнатинките од мебелот, го заштитува од вода, му дава сјај и го заштитува од понатамошни гребаници.

Нарачајте веднаш едно пакување восок од пчели и ние како ПОДАРОК ќе ви испратиме 2 микрофибер крпи за нанесување целосно БЕСПЛАТНО.

Во комплетот ќе добиете:
1хПакување восок
2хПОДАРОК микрофибер крпи