- 43%

Водоотпорна трака

Original price was: 230.00ден.Current price is: 130.00ден.

Водоотпорна трака која го решава проблемот со влагата и мувлата во домот. Може да се користи за мијалници,кади,вц школки, туш кабини и сл. Достапна е во 4 бои.

Достапност: На залиха

Шифра: 6997 Категории: ,

Водоотпорна трака која го решава проблемот со влагата и мувлата во домот. Може да се користи за мијалници,кади,туш кабини,вц школки и сл. Се што треба да направите е точно да измерите колку трака ви е потребно, да исечете и залепите. Една ролна трака е со димензии 3.2м х 3,5цм.
Траката е достапна во 4 бои: бела,сива,беж и розева.