- 47%

Вертикална пегла Raf-1161br

Original price was: 1,490.00ден.Current price is: 790.00ден.

Вертикална пегла на пареа од брендот Raf со моќност од 800w која ќе ви овозможи да ги одстраните наборите од облеката дирекно на закачалка.

Достапност: На залиха

Шифра: 9944 Категории: , ,

Вертикална пегла на пареа со моќност од 800w која ќе ви помогне со леснотија да ги отстраните наборите од облеката дирекно на закачалка. Одлична е за пеглање завеси,фустани,кошули или едноставно да извршите дезинфекција на детските играчки. Резервоарот за вода е 200ml и со едно полнење ќе можете да ја користите пеглата околу 20тина минути.
Во комплет со вертикалната пегла ќе добиете и додаток четка која се прикачува дирекно на пеглата и ќе ви послужи да ја исчистите облеката од влакна.

Во комплетот ќе добиете:
1х Raf вертикална пела на пареа
1х Четка за влакна
1х Сад за додавање вода

Пеглата е достапна во 2 бои, кафена и зелена и ја праќаме по случаен избор или како имаме на залиха доколку некоја боја ви се допаѓа повеќе оставете ни забелешка при нарачка.

вертикална пегла на пареа