- 40%

Вентилатор за автомобил

Original price was: 990.00ден.Current price is: 590.00ден.

Двоен вентилатор – додаток за во возило кое ќе ви помогне полесно да ги поминете летните горештини додека патувате.

Достапност: На залиха

Шифра: 9862 Категории: ,

Двојниот вентилатор е помагало за во возило кое ќе ве разлади вам и воздухот во возилото во летните денови. Двојниот вентилатор има 2 независни вентилатори кои можат да се постават да дуваат во различни насоки и со 2 различни брзини. Се поставува со двострана лепенка на инструменталната табла од возилото и секогаш ќе ви биде на дофат кога ќе ви биде потребен.
Двојниот вентилатор има приклучок од 12v кој се приклучува на отворот за запалка во возилото и одговара за секое возило.

Одличен е за автомобили,камиони или пак камп приколки.

Во комплетот ќе добиете:

1х Двоен Вентилатор
3х Двострана лепенка