- 50%

Вакум кеси

Од: 260.00ден130.00ден

Заштитете ги вашите алишта или постелнини од непријатени мириси,молци,мувла или прашина.Едноставни за употреба,овие вакум кеси ќе ви заштедат до 75% простор во вашиот дом.

Достапни димензии
60х80цм.
70х100цм.
80х110цм.
90х120цм.

Шифра: 2057 Категорија:

Дали ви се случило да немате доволно простор во вашиот плакар? Со промената на годишните времиња ја менуваме и гардеробата,алиштата кои треба да стојат повеќе месеци треба да бидат убаво спакувани и да не зафаќаат многу простор.Ви нудиме одлично решение – вакум кеси кои ке ви заштедат и до 75% простор. Се што треба да направите е да ги ставите алиштата за сладирање внатре да го затворите убаво кесето и да ги истиснете воздухот од него со помош на правосмукалка. Кесињата се изработени од најлон со дебелина од 100 микрони.

Ќе ги заштитите вашите алишта од:
-мувла
-молци
-прашина
-непријатни мириси

Достапни димензии
60х80цм.
70х100цм.
80х110цм.
90х120цм.

Изберете димензија:

60х80цм, 70х100цм, 80х110цм, 90х120цм