- 61%

Twist cut сечко

Original price was: 990.00ден.Current price is: 390.00ден.

Twist cut е неверојатно практичен сецко со кој ќе можете да исечкате вкусни салати. Не се потребни кабли или батерии за да работи така да ќе можете да го понесете секаде со вас.

Шифра: 3017 Категорија:

Twist cut е неверојатно практичен сецко кој ќе го направи секое готвење задоволство. Подгответе вкусни салати со Twist cut на кого не му се потребни ниту батерии ниту кабел. Twist cut има нов иновативен систем на работа на приситкање, се што треба да направите е да ги ставите состојките внатре во садот и да претиснете на рачката 4-5 пати, останатото е работа на Twist cut. Ножевите се изработени од не’ргосувачки челик и се хирушки остри, со нив ќе го исечкате и најцврстиот зеленчук. Дополнително со Twist cut ќе добиете и додаток за матење.
Садот на Twist cut е безбеден за миење во машина за садови.

Во комплетот ќе добиете:

  • Основа Twist cut
  • Сад за сечкање
  • Сечила од не’ргосувачки челик
  • Додаток за матење