- 40%

Тример за влакна 4во1 VGR-725

Original price was: 1,490.00ден.Current price is: 890.00ден.

Тримерот 4во1 од брендот VGR ќе ви понуди комплетно решение за отстранување на влакна – брзо,лесно и едноставно.

Достапност: На залиха

Шифра: 10222 Категории: ,

Тримерот 4во1 VGR-725 ќе ви понуди 4 различни алатки со кои ќе можете брзо и лесно да ги отстраните несаканите влакна од вашето лице и тело.
Безболно отстранете ги влакната од лицето,средете ги вегите или пак влакната од ушите и носот сето тоа е возможно со тримерот VGR-725.
Тримерот работи на батерија што го прави безжичен и преносен, па така ќе можете да го понесете секаде со вас.
Тримерот лесно се чисти а можете да го миете и со вода.

Во комплетот ќе добиете:

1хТример VGR-725
1хУниверзална глава за отстранување влакна
1хГлава за отстранување влакна од уши и нос
1хГлава за средување на веѓи
1хГлава за потрстижување на влакна
3хЧешли за различна големина на влакната
1хЧетка за чистење

тример 4во1тример 4во1тример 4во1тример 4во1тример 4во1тример 4во1тример 4во1тример 4во1