- 61%

Триаголен микрофибер моп

Original price was: 490.00ден.Current price is: 190.00ден.

Триаголен микрофибер моп со кој ќе ќе ги исчистите и најнедостапните места во домот. Доаѓа вокомплет со 3 рачки од по 45ЦМ должина кои се спојуваат една со друга па така рачката на мопот може да биде 45цм,90цм или 135цм.

Достапност: На залиха

Шифра: 14720 Категории: ,

Триаголен микрофибер моп со кој ќе ќе ги исчистите и најнедостапните места во домот. Крпата е изработена од квалитетен микрофибер кој ја собира сета нечистотија а притоа се вади и може да се пере во машина. Во комплет со мопот ќе добиете 3 рачки од по 45цм. должина кои се спојуваат една со друга па така рачката на мопот може да биде 45цм,90цм или 135цм. за дофат на највисоките места во домот.
Одличен е за чистење плафонерки,клима уреди,под мебелот и сл.