- 44%

Тостер RAF-263

Original price was: 1,590.00ден.Current price is: 890.00ден.

Тостер за печење лепче од брендот RAF со јачина од 650w и 5 нивоа на печење, кое за миг ќе ви испече 2 парчиња леб одеднаш.

Достапност: На залиха

Шифра: 14285 Категории: ,

Тостер за печење лепче од брендот RAF кое за миг ќе ви испече 2 парчиња леб одеднаш.Тостерот има моќност од 650w и 5 нивоа на печење како и опција за стопирање на печењето. По завршувањето на печењето на лебот, тостерот автоматски го вади лепчето. Има преграда на дното која се отвара за чистење на трошките.
Можете да го печете лебот на 5 различни нивоа, можете дури да ставите и замрзнат леб, апаратот ќе го одмрзне и испече за вас.
Печењето на лебот е рамномерно од двете страни.

тостер RAF