- 39%

Термос со двојна изолација

Од: 1,290.00ден790.00ден

Високо квалитетен термос изработен од  304 не’рѓосувачки челик и двојна изолација кој ќе ги чува вашите напитоци ладни и топли во било кое годишно време.

Шифра: Не е достапно Категории: ,

Високо квалитетен термос изработен од  304 не’рѓосувачки челик и двојна изолација кој ќе ги чува вашите напитоци ладни и топли. Одличен е за секое годишно време и може да ги одржува течностите топли до 24ч. а ладно до 36ч. Внатрешниот дел е целосно изработен од 304 не’рѓосувачки челик кој не додава вкус или мирис на пијалоците. Во термосот има вградено цедка исто од челик која ќе ви послужи да прецадите чај. Термосот има двоен капак од кои едниот служи за вакумирање на течноста внатре а другиот можете да го користите како чаша за пиење.

Термосот е достапен во две големини 500мл. и 1000мл.

Изберете големина:

500мл., 1000мл.