- 30%

Сушара-организер за алишта

Original price was: 1,990.00ден.Current price is: 1,390.00ден.

Вертикална сушара за алишта која нема да зафаќа премногу простор во вашиот дом.

Достапност: На залиха

Шифра: 6493 Категорија:

Вертикална сушара за алишта која е компактна и не зафаќа многу простор во собата. Изработена е од квалитетна пласитика и алуминиум. Сушарата е со подесувачки елементи и може да се собира или пушти спрема вашите потреби. Имате 3 нивоа со по 8 цевки за дирекно сушење алишта а крајното 4 ниво е наменето за закачалки. Опремена е со тркалца за да може лесно да се преместува.
Освен за сушење алиште може да се користи и како организер за алишта, одлична е за помали простори каде нема услови за гардеробер.