- 34%

Штитник за клима уред

Original price was: 890.00ден.Current price is: 590.00ден.

Штитник за клима уреди кој ќе го спречи клима уредот да дува дирекно во вас.Штитникот е квалитетно изработен и одговара на повеќето клима уреди.

Достапност: На залиха

Шифра: 7073 Категории: ,

Штитник за клима уреди кој ќе го спречи клима уредот да дува дирекно во вас. Штитникот е изработен од квалитетна АБС пластика и е со модерен дизајн. Поставувањето е многу лесно, се залепуваат двата држачи од страните на клима уредот и се поставува штитникот. Штитникот одговара на клима уреди од 58 до 104цм. ширина.

Во комплетот ќе добиете:

1х Штитник за клима уред
2х Држачи
2х Лепенки за држачите