- 48%

Сталажа за вц школка

Original price was: 1,890.00ден.Current price is: 990.00ден.

Практична сталажа за во бања на 3 нивоа со кој ќе го искористите просторот во вашата бања максимално. Изработена е од метал и има стабилна и цврста конструкција.

Достапност: На залиха

Шифра: 6885 Категорија:

Практична сталажа за во бања на 3 нивоа со кој ќе го искористите просторот во вашата бања максимално. Сталажата се поставува над вц школката, практичен дизајн кој го искористува просторот кој инаку е неупотреблив. Можете да наредите пешкири,средства за хигиена, украси и сл. Дополнително од страните имате држач за тоалетна хартија и неколку закачалки па така нема да имате потреба да ставите додатни држачи на зидот или плочките.
Сталажата е изработена целосно од метал и има стабилна и цврста конструкција. На ногарките имате подлошки кои помагаат да не се оштети подот а притоа се подесуваат висински па така можете да постигнете оптимално место за неа.

*металните држачи за тоалет и пешкири на новите модели се заменети со пластични за да се избегне кршење или виткање на истите при транспорт.

сталажа вц школка