- 38%

Стајлер за коса 2во1 Raf-414

Original price was: 1,590.00ден.Current price is: 990.00ден.

Одличен стајлер за коса од брендот Raf со дизајн 2во1 кој ќе ви послужи за пеглање на косата како и за правење виткана коса.

Достапност: На залиха

Шифра: 11790 Категории: , ,

Raf 2во1 стајлерот за коса е одлична алатка за обликување на косата. Стајлерот можете да го косистите како пегла за коса а можете да го користите и како фигаро за виткана коса. Има јачина од 58w и ќерамички плочи кои не ја горат и оштетуваат косата. Дизајнот на Raf стајлерот 2во1 вклучува и кабел кој се врти 360 степени што го прави полесен за маневрирање.