- 40%

Spray mop џогер

Original price was: 990.00ден.Current price is: 590.00ден.

Spray mop џогер со систем за распрснување кој ќе ви овозможи брзо и лесно да ги исчистете подовите во вашиот дом.

Spray mop дополнителна микрофибер крпа достапна ТУКА.

Шифра: 3515 Категории: , ,

Spray mop е џогер со систем за распрснување кој ќе го олесни вашето секојдневие. Исчистете го набрзина подот без употреба на кофа. Spray mop има вградено резервоар во кој може да се става вода или средство за чистење и со притискање на рачката џогерот распрснува пред него. Spray mop одговара за сите видови подови: паркет,плочки,ламинат,мермер и гранит. Крпата на Spray mop е изработена од микрофибер кој не остава траги и ги прави подовите сјајни и чисти.

  • Spray mop има ротирачка глава која се врти 360 за полесно чистење
  • Резервоарот за вода или средство е со големина од 500мл.
  • Рачка која е лесна и е изработена од алуминиум
  • Микрофибер крпата лесно се вади за перење и може да се користи до 120 пати
  • По чистењето подот бргу се суши и не остануваат траги
  • Spray mop може да се користи за мокро и суво чистење

 

Доколку ви е потребна дополнителна крпа за овој џогер погледнете ТУКА.