- 62%

Сонична четка за заби

Original price was: 1,290.00ден.Current price is: 490.00ден.

Сонична четка за заби која ефективно ќе ги исчисти наслагите од забите. Има мотор од 42000 вибрации во минута и 6 режими на работа. Достапна е во 3 бои: розева,бела и црна.

Достапност: На залиха

Шифра: 6849 Категории: ,

Сонична четка за заби која ефективно ќе ги исчисти забите од несаканите наслаги. Тајната е во моќниот мотор кој развива и до 42000 вибрации во минута. Четката има 6 нивоа на работа кои можете да ги менувате зависно од вашите потреби. Главата на четката е со средна мекост и со германски дизајн Dupont кој се состои од специјален дизајн кој вклучува антибактериски влакна на четката во средишниот дел. Четката има вградена батерија која ќе трае и до 60дена со едно полнење. Соничната четка е достапна во 3 бои: розева,бела и црна.

Во комплетот ќе добиете:

1х Сонична четка за заби
4х Глави (1 + 3 резерви)
1х USB кабел за полнење
1х Заштитник на четката

сонична четка за заби

сонична четка за заби

сонична четка за заби

сонична четка за заби

сонична четка за заби