- 43%

Соларна факел светилка

Original price was: 690.00ден.Current price is: 390.00ден.

Декоративни соларни светилки во форма на факел со кои ќе го разубавите вашиот двор или градина а притоа нема да потрошите електрична енергија.

Достапност: На залиха

Шифра: 10275 Категории: ,

Соларни светилки во форма на факел кои имитираат вистински оган ќе го разубават вашиот двор или градината. Светилките се едноставни за употреба се што треба да направите е да ги поставите во земја каде што ќе ги фаќа доволно сонце во текот на денот, кога ќе падне мрак тие автоматски ќе се вклучат и магијата ќе започне. Изработени се од квалитетни водоотпорни материјали па така ќе бидат безбедни при секакви временски услови.
Нарачајте веднаш и направете вошебно место од вашата градина.