- 54%

Soft touch ќебе

Од: 1,290.00ден590.00ден

Soft touch меко и удобно ќебенце со премиум квалитет кое сите ќе го обожаваат.

Шифра: Не е достапно Категории: ,

Меко и топло ќебенце за секојдневна употреба.Така можеме да го опишеме овој производ кој нам ни е омилен а секако ќе ви биде и вам. Ќебенцето Soft touch e толку меко што ќе стане вашиот омилен пријател во есенските и зимските денови.Користете го како покривка додека гледате ТВ или пак за попладневна дремка, Soft touch можете да го користите дури и за спиење навечер. Изберете една од петте модерни бои кои одговараат на сечиј ентериер.

Ќебенцето Soft touch е достапно во две димензии:

  • Единечна 150х200цм.
  • Дупла 200х230цм.

Soft touch ќебенцето се пере во машина на 40 °
Бојата на ќебенцето изгледа различно на различен вид светлина.

 

soft touch ќебе soft touch ќебе

soft touch ќебе soft touch ќебе

soft touch ќебе soft touch ќебе

soft touch ќебе soft touch ќебе

soft touch ќебе soft touch ќебе

Изберете опција:

Тегет 150х200, Тегет 200х230, Темно сива 150х200, Темно сива 200х230, Кафена 150х200, Кафена 200х230, Сива 150х200, Беж 200х230