- 55%

Snap Up практична полица

Од: 990.00ден490.00ден

Snap up полиците се практичен додаток за секој дом.Тие се монтираат лесно на секаква мазна површина без алати и оштетување на ѕидот.Организирајте ја вашата бања или кујна едноставно за само неколку минути.

Шифра: Не е достапно Категории: , ,

Snap up полиците се изработени од издржлива пластика и механизам на принцип на вакум кој може да издржи тежина и до 3кг.За нивна монтажа не е потребен алат или бушење на ѕидовите се што треба да направите е да ја поставите полицата на мазна и сува површина под агол од 90 степени и да го претиснете механизмот.Полиците не го оштетуваат ѕидот или плочките затоа можат да се извадат во било кое време и потвторно да се монтираат на друго место.Можете да ги користите на повеќето мазни површини како што се гранит,плочки и стакло.Бидејки се изработени од пластика полиците нема да оставаат ‘рга кога ќе дојдат во допир со вода.

Изберете опција

1 полица, 2 полици