- 34%

Сет силиконски штитници

Original price was: 290.00ден.Current price is: 190.00ден.

Сет од 4 силиконски самолепливи штитници со кои ќе го заштитите ѕидот или мебелот од гребаници и оштетување.

Достапност: На залиха

Шифра: 10891 Категории: ,

Сет од 4 силиконски штитници кои можете да ги залепите на секаква површина а ќе ви овозможат да го заштитит мебелот,ѕидот или плочките од гребаници или оштетувања. Изработени се од квалитетен прозирен силикон, кој буквално нема ни да го приметите каде е поставен. Дополнително штитниците можете да ги користите и како подлошки за ногарките од мебелот,фрижидерот или машината за перење алишта.