- 51%

Сет магични крпи

Original price was: 590.00ден.Current price is: 290.00ден.

Магични крпи за секаква употреба со кои ќе можете да чистите стакло,метал,ќерамика, дрво и сл. Крпите се изработени од ситни микрофибер влакненца и не оставаат никаква трага по чистењето. Комплет од 5 магични крпи со димензија 30х30цм.

Достапност: На залиха

Шифра: 11229 Категории: ,

Магични крпи кои ќе ја исчистат сета нечистотија во вашиот дом без притоа да остават било каква трага! Тајната е во составот на крпата која е изработена од многу ситни микрофибер влакненца кои длабоко продираат во секоја нечистотија. Крпите се за секаква употреба и можете да ги користете за чистење стакло,метал,ќерамика,дрво и сл. Крпите се безбедни да се перат во машина за алишта.
Во комплетот ќе добиете 5 крпи со големина 30х30цм.