- 22%

Сет од 3 Куфери

Original price was: 8,990.00ден.Current price is: 6,990.00ден.

Сет од 3 куфери со различни големини кои ќе ги задоволат сите ваши потреби. Изработени се од квалитетна еластична пластика која вибрира и е отпорна на удари.

Достапност: На залиха

Шифра: 14587 Категории: ,

Квалитетни куфери за патување изработени од флексибилка пластика која вибрира и е отпорна на удари. Меките тркала се движат во сите насоки, па ќе можете куферот да го движите исправен вертикално или да го влечете за рачката. Внатрешноста е поделена на 2 дела кои се оделени со внатрешен патент и ластик. Дополнително кферите поседуваат безбедносна шрифра со која можете да го заклучите патентот и да спречите евентуално отварање на куферите.

Во комплетот ќе добиете 3 куфери со различни димензии
S – 55х40х21цм.
M – 60х45х25цм.
L – 75х50х30цм.

Куферите се со модерен и стилски дизајн и се достапни во 5 бои – тегет,црна,златна,розева и кафена.