- 43%

Сет коректори за кокалче

Original price was: 690.00ден.Current price is: 390.00ден.

Сет коректори за кокалче кои ќе ви помогнат полесно да се справите со болката во деформираните стапала. Лесни се за одржување и нема да ви сметаат додека ги носите.

Нема на залиха

Шифра: 11387 Категорија:

Сет коректори за кокалче со кои ќе можете значително да ја подобрите состојбата на деформираното стапало. Коректорите се изработени од силикон кој е удобен и не смета при носење на самиот коректор па така ќе можете да ги носете секојдневно каде и да посакате.

Во сетот ќе добиете 2 вида на коректори едниот комплет е изработен само од силикон и тој можете да го носите по дома во по опуштена варијанта, другиот комплет е изработен исто така од силиконски делови но има материјална обвивка тој комплет можете да го носите додека се движите,на работа или додека спортувате.

Силиконските делови се анти бактериски и можат да се мијат или да се перат во машина

Во комплетот ќе добиете:
1х Комплет од 2 силиконски коректори
1х Комплет од 2 силиконски коректори со материјална обвивка