- 43%

Сет метални коцки мраз

Original price was: 690.00ден.Current price is: 390.00ден.

Метални коцки мраз кои ќе го разладат секој ваш пијалок. Ќе го одржуваат пијалокот ладен двојно повеќе време од обичните коцки мраз без притоа да го расипат вкусот.

Достапност: На залиха

Шифра: 11035 Категорија:

Метални коцки изработени од не’рѓосувачки челик кои можете да ги ставите во замрзнувачот и со нив да го разладите секој пијалок. Обичните коцки мраз бргу се топат а водата го расипува вкусот на пијалокот. Металните коцки мраз го задржуваат мразот дупло повеќе време од обичните коцки мраз без притоа да го расипат вкусот на пијалокот.

Набрзина разладете
-Пиво
-Вино
-Виски
-Ракија
-Коктел

Металните коцки мраз ќе ги добиете во комплет од 6 заедно со кутија за складирање и метална фаќалка.