- 51%

Сет апсорбирачки крпи

Original price was: 390.00ден.Current price is: 190.00ден.

Сет од 4 супер апсорбирачки крпи со кои набрзина ќе ги исушите садовите,стаклата или пак работната маса. Димензиите на една крпа се 30х20цм.

Достапност: На залиха

Шифра: 12866 Категории: , ,

Супер апсорбирачки крпи со кои ќе можете да соберете големо количество на вода. Крпите се изработени од специјален ПВА материјал кој е многу мек на допир и има одлична впивлива моќ.
Овие крпи можат да во послужат за:
-Сушење на садови
-Сушење на стакла
-Сушење на елементи во бања
-Сушење на коса

Една крпа е со димензија 30х20цм.

Во комплетот ќе добиете:
1х Сет од 4 супер апсорбирачки крпи