- 50%

Scratch mop дополнителна крпа

Original price was: 200.00ден.Current price is: 100.00ден.

Дополнителна заменска микфофибер крпа за Scratch mop комплетот од џогер и кофа.

Scratch mop комплетот од џогер и кофа е достапен ТУКА.

 

Достапност: На залиха

Шифра: 3441 Категории: , ,

Дополнителна заменска микфофибер крпа за Scratch mop комплетот од џогер и кофа.Крпата е изработена од квалитетен микрофибер кој не остава траги и одговара за сите видови подови. Крпата е за повеќекратна употреба, може да се пере рачно и во машина за алишта.

Scratch mop комплетот од џогер и кофа е достапен ТУКА.