- 40%

Детски шатор вселена

Original price was: 2,490.00ден.Current price is: 1,490.00ден.

Детско шаторче изработено од квалитетни материјали кое ќе му овозможи на вашето малечко да има сопствен простор за игра и забава.

Достапност: На залиха

Шифра: 11294 Категорија:

Детско шаторче кое ќе им понуди на вашите најмили да имаат сопствен простор за игра. Шаторчето и изработено од квалитетни материјали и со интересни дезени. Лесно се монтира и лесно се демонтира доколку сакате да го преместите го собира буквално во една мала кутија.
Во комплет со шаторчето ќе добиете и мал преносен проектор со 3 различни леќи од по 8 слики на нив со кој дечињата ќе можаат да проектираат различни слики на ѕидот или во внатрешноста на шаторчето. Но тоа не е се во комплетот исто така ќе добиете и 3 листови со самолепливи сликички со кои децата ќе можат сами да ја декорираат внатрешноста на шаторчето.

Шаторчето е со димензии 120х120цм.