- 67%

Самолеплива тапета

Original price was: 390.00ден.Current price is: 130.00ден.

Самолепливи тапети со кои ќе можете да декорирате и притоа да ги заштитите површините во домот.

Достапност: На залиха

Шифра: 15671 Категории: ,

Самолепливи тапети со кои ќе можете да декорирате и притоа да ги заштитите површините во домот. Тапетите се лесни за местење и можат да се постават на секоја мазна површина. Заштитете ја работната површина во кујната, масичката или пак висечките елементи, на можностите им нема крај.
Тапетите се водоотпорни и отпорни на гребаници и не ја оштетуваат површината на која ќе бидат нанесени. Изберете еден од 14 дезени кои ги имаме на камен,дрво,гранит или мермер.

Една ролна е со големина 3м. х 45цм.