- 31%

Самолеплив држач

Original price was: 130.00ден.Current price is: 90.00ден.

Самолеплив држач кој ќе ви овозможи да залепите и до 2кг. тешки предмети на било која мазна површина. Практичен е за продолжени кабли,рутери,далинска и сл.
Нарачајте еден држач и ние како ПОДАРОК ќе ви испратиме уште еден.

Достапност: На залиха

Шифра: 6946 Категорија:

Самолеплив држач кој ќе ви овозможи да залепите и до 2кг. тешки предмети на било која мазна површина. Практичен е за продолжени кабли,рутери,далинска и сл. можностите се неограничени. Само одлепете ја лепенката, залепете на предметот што сакате да го поставите на зидот или мебелот толку е едноставно. Дизајнот на држачот овозможува лесно вадење и ставање на предметот на кој е поставен. Освен со лепенка држачот може да се постави и со штрафови.
Големината на држачот е 10х4цм.

Во комплетот ќе добиете
1х Комплет држач
2х Двострани (super strong) лепенки

Специјална понуда – Нарачете еден држач и ние ќе ви испратиме уште еден како ПОДАРОК.

самолеплив држач самолеплив држач

самолеплив држач

самолеплив држач