- 40%

Ротирачка четка за коса Raf-416

Original price was: 3,990.00ден.Current price is: 2,390.00ден.

Ротирачка четка од брендот Raf која има 5во1 дизајн и ќе ви овозможи да ја обликувате вашата коса како професионалец во удобноста на вашиот дом.

Достапност: На залиха

Шифра: 11106 Категории: , ,

Иновативна ротирачка четка од брендот Raf со 5во1 дизајн за обликување и сушење коса. Обликувајте ја вашата коса како професионалец во удобноста на вашиот дом и изгледајте совршено за секоја прилика.

Четката која ротира додека испушта топол воздух ќе ви овозможи брзо и лесно да дојдете до совршено сува и обликувана коса. Дополнително ќе добиете и додатоци како фен за сушење,дифузер,статична четка и чешел. Ротирачката четка има ќерамички греч кој е многу енергетски ефикасен и е со јачина од 1200w.
Четката која ротира може да ротира во две насоки а насоката на ротирање сами си ја вклучувате по потреба од посебните копчиња на самата четка.

Дополнително има вградено генератор на негативни јони кои придоневуаат порите од влажната коса бргу да се затворат оставајки ја косата без оштетување и со свиленкаст изглед.

Кабелот на четката ротира за 360° и ви овозможува поголема флексибилност додека ја обликувате косата.

Во комплетот ќе добиете:

1х Основа за ротирачка четка 1200w
1х  Додаток ротирачка четка за сушење и обликување на косата
1х  Додаток фен за сушење на косата
1х Додаток чешел за пеглање на косата
1х Додаток четка за правење локни
1х Додаток дифузер за додавање волумен на косата

Ротирачка четка за коса