- 40%

Релакс стол

Original price was: 4,990.00ден.Current price is: 2,990.00ден.

Релакс стол со кој ќе можете да одмарате,читате книга,работите или пак гледате телевизор. Има подесувачки наслон и е достапен во 4 модерни бои.

Нема на залиха

Шифра: 11631 Категорија:

Релакс стол изработен од квалитетен штоф на кој ќе можете да работите, читате книга или гледате телевизор. Столот има вградено механизам во делот за потпирање кој ќе ви овозможи наслон во 5 различни позиции. Страничните потпирачи се обложени со штов материјал и на едната страна има вградено џебови во кои ќе можете да ставите, телефон,книга или пак далечински управувач. Перничките на столот се полнети со мек материјал и се со дебелина околу 15цм.
Во комплет со столот ќе добиете мало столче кое е одлично за потпирање на нозете.
Столот е достапен во 4 модерни бои – сива,сина и кафена

Во комплетот ќе добиете:

1хСтол
1хМало столче
1хПерничка за потпирање

Ве молиме осврнете се на димензиите кои се прикажани на една од сликите.