- 41%

Рачен Миксер Raf-6630

Original price was: 1,690.00ден.Current price is: 990.00ден.

Вашиот незаменлив пријател при подготовка на вкусни торти и колачи е веќе тука. Запознајте го рачниот миксер од брендот Raf.

Достапност: На залиха

Шифра: 9756 Категории: ,

Рачен миксер со моќност од 300w со кој ќе изматите што и да посакате. Подответе вкусни шлагови изматете јајца или измесете тесто, рачниот миксер од брендот Raf го може сето тоа. Миксерот има  5 различни брзини па така лесно ќе можете да ја прилагодите брзината според потребата. Во комплет со него ќе добиете и 2 пара маталки изработени од квалитетен не’рѓосувачки челик кои ќе ви користат со години.

Во комплетот ќе добиете:

1хМиксер Raf 300w
1хПар маталки за шлагови
1хПар маталки за тесто

Рачен миксер