- 37%

Рачен масажер

Original price was: 1,890.00ден.Current price is: 1,190.00ден.

Рачен масажер со јачина од 30w кој ќе ви помогне да се ослободите од секаков вид болка. Го добивате во комплет со 4 различни додатоци кои ќе ви овозможат различни видови масажа.

Достапност: На залиха

Шифра: 11015 Категорија:

Рачен масажер со кој ќе можете да го измасирате секој дел од телото. Масажерот ќе ви овозможи 6 разчични брзини на масажа од 1100 вртежи во минута до 3300 вртежи во минута. Во комплет со масажерот ќе добиете и 4 различни додатоци за различен вид на масажа:

1.Додаток топка за стандардна релаксирачка масажа
2.Додаток со два врвови кој е погоден за масажа на ‘рбетот
3.Рамен додаток кој е погоден за масажа на поголемите мускули на телото
4.Додаток со еден врв кој е погоден за масажа на вкочанети делови од телото

Масажерот има вградена батерија од 1800mAh која се полни и ќе можете да го користите каде и да посакате.
Јачината на масажерот е 30w.

Масажерот е достапен во повеќе бои и го праќаме по случаен избор или како имаме на залиха!

Во комплетот ќе добиете:

1хМасажер со додатоци
1хUSB кабел за полнење