- 40%

ПВА џогер

Original price was: 1,490.00ден.Current price is: 890.00ден.

Иновативен ПВА џогер кој ќе ви ја олесни работата во домот. Ултра модерниот и практичен дизај го прави единствен на пазарот.

Нарачајте го веднаш овој прекрасен џогер и како ПОДАРОК ќе ви испратиме уште една резервна ПВА глава.

Шифра: 2972 Категории: , ,

ПВА џогер со иновативен дизајн кој ќе ви овозможи со леснотија да го исчистите домот.Изработен е од алуминиум во комбинација со пластика.Иновативниот дизајн на ПВА џогерот овозможува максимално истиснување на главата овозможувајки секогаш чиста и сува глава, исто така џогерот може да се складира во исправена положба , нема да ви зафаќа многу простор и изгледа модерно.

Специјалната глава е изработена од ПВА и памук идеална комбинација за сјајни подови. ПВА главата има одлична апсорбирачка моќ.

Нарачајте го веднаш овој прекрасен џогер и како ПОДАРОК ќе ви испратиме уште една резервна ПВА глава.

пва џогер pva mop

пва џогер pva mop

пва џогер pva mop

пва џогер pva mop

пва џогер pva mop

пва џогер pva mop