- 34%

Простирка за бричење

Original price was: 290.00ден.Current price is: 190.00ден.

Простирка за бричење и потстрижување која ќе го спречи нередот од влакна во бањата. Има практичен дизајн и лесна е за поставување.

Достапност: На залиха

Шифра: 7009 Категории: ,

Нема повеќе неред во бањата додека ја бричиме брадата! Оваа простирка ќе се погрижи да го собре секое влакно при бриченето. Изработена е од квалитетни материјали и лесно се поставува. Може да се користи за бричење на брада или потстрижување на косата.

Во комплетот добивате:
1Х Простирка за бричење
2Х Гуми за поставување на стакло