- 43%

Правосмукалка 2во1 Raf-8673

Original price was: 3,290.00ден.Current price is: 1,890.00ден.

Практична и супер лесна правосмукалка со 2во1 дизајн од брендот Raf со која ќе го исчистите домот за многу кратко време.

Достапност: На залиха

Шифра: 9807 Категории: ,

Вертикална правосмукалка од брендот Raf која е мноу лесна и практична за користење. Правосмукалката има моќост од 600w и е опремена со ХЕПА филтер кој ќе се погрижи секоја прашинка да остане внатре во неа. Дизајнот 2во1 ќе ви овозможи да ја користите правосмукалката за подови и за миг да ја трансформирате во рачна правосмукалка. Дизајнирана е така да не зафаќа премногу простор во вашиот дом и секогаш да ви биде на дофат. Канистерот за отпадок е со големина од 500мл и е многу лесен за одржување.
Во комплет со правосмукалката ќе добиете и додаток за ќошеви и тесни места кој можете да го користите со или без продолжената рачка.
Правосмукалката има 4м кабел кој е сосема доволен да се исчисти и најголемата соба.

Во комплетот ќе добиете:
1х Raf Вертикална правосмукалка 600w
1х Додаток за кошеви и тесни места

 

raf правосмукалка