- 50%

Практична сушара

Original price was: 1,190.00ден.Current price is: 590.00ден.

Практична сушара со иновативен дизајн која може да ја поставите на оградата од балконот на прозорецот или пак на радијатор.

Достапност: На залиха

Шифра: 11597 Категории: ,

Практична сушара која можете да ја поставите на оградата од балконот на прозорецот или пак на радијаторот. Сушарата има иноватовен дизајн кој овозможува да се собира од страните спрема вашите потреби. Можете да ја користите како сушара за алишта а може да се користи и како сталажа ако се додадат деловите кои одат со неа во комплет.
– Изработена е од квалитетни материјали (ABS пластика и алуминиум)
-Се прилагодува спрема вашите потреби
-Лесно се вади и се поставува
-Се склопува за лесно складирање
-Димензии 75-120цм х 35цм.