- 40%

Перничка за патување мемори

Original price was: 990.00ден.Current price is: 590.00ден.

Перничка за патување изработена од 100% мемори пена која совршено ќе се прилагоди на вратот и главата и ќе ви го олесни секое патување.

Достапност: На залиха

Шифра: 7237 Категории: ,

Перничка за патување со јадро изработено од 100% мемори пена која ќе ви ги олесни патувањата. Перничкта совршено одговара на вратот и главата, и го задржува комфорот преку целото време додека ја користите. Перничката има навлака од квалитетен плиш која се вади и може да се пере во машина. Можете да ја користите додека патувате или пак додека одмарате или гледате телевизија. Одлична е да се користи доколку имате болки во вратот.
Перничката е достапна во 2 бои – тегет и сива.