- 37%

Пегла за коса VGR-522

Original price was: 2,190.00ден.Current price is: 1,390.00ден.

Пегла за коса изработена од квалитетни материјали која ќе ви овозможи брзо и лесно да дојдете до совршено испеглана коса со мазен и свиленкаст изглед.

Достапност: На залиха

Шифра: 10205 Категории: ,

Пеглата за коса VGR-522 ќе ви овозможи на брз и лесен начин да ја испеглате вашата коса. Керамичките плочи на пеглата не ја горат и оштетуваат косата. Оваа пегла ќе ви понуди 5 различни температури за пеглање од 160°C до 230°C, а дигиталниот ЛЕД дисплеј ќе ви овозможи внимателно да ја одберете посакуваната температура.. Најниската температура се користи за оштетена коса а највисоката за тврда и виткана коса.

VGR-522 има вграден генератор на негативни јони кои овозможуваат брзо затварање на порите на мокрите влакна оставајки ја косата мазна и сјајна.
Има моќност од 45w и функција за брзо загревање што овозможува да биде спремна за пеглање за само 30 секунди.

Кабелот е со должина од 2м и вклучува дизајн кој ротира за 360° за пеглање без ограничувања.

пегла за косапегла за косапегла за косапегла за косапегла за косапегла за коса

пегла за косапегла за косапегла за коса

пегла за коса