- 45%

Пегла за коса Raf-422

Original price was: 1,790.00ден.Current price is: 990.00ден.

Пегла за коса од брендот Raf која за миг ќе ви овозможи совршено испеглана коса со висок сјај, сето тоа во удобноста на вашиот дом.

Достапност: На залиха

Шифра: 11354 Категории: , ,

Пегла за коса од брендот Raf со модерен и стилски дизајн изработена од квалитетни материјали. Ќерамичките плочи имаат секаде рамномерно распоредена топлина и овозможуваат права коса само со едно поминување. Пеглата има моќност од 45w и подесувачки термостат на топлина до 200C.
Пеглата има специјален дизајн на кабелот кој ротира за 360 степени и ви овозможува слободна работа со пеглата.

Пеглата е достапна во 2 бои – розева и златна.

Пегла за коса Rafпегла за коса raf