- 40%

Пегла на пареа Raf-1116

Original price was: 1,990.00ден.Current price is: 1,190.00ден.

Отстранете ги сите набори со леснотија со пеглата на пареа од брендот Raf која користи нова Pro Heat технологија на брзо загревање и континуирана пареа.

Достапност: На залиха

Шифра: 9766 Категории: ,

Моќна пегла на пареа од брендот Raf која ќе ви го олесни пеглањето на алиштата. Пеглата има јачина од 2200w и опремена е со нова Pro Heat технологија која овозможува брзо загревање и континуирана пареа. Подлогата на пеглата е керамична што допринесува за рамномерна топлина на секаде и помала можност пеглата да залепи. Опцијата континуирана пареа на Raf Pro Heat овозможува пеглата да ја користите и како вертикален стимер одностно ќе можете да пеглате и алишта дирекно на закачалка.

Пеглата има прилагодлив термостат за температурата и одговара за пеглање на сите материјали.

пегла на пареа