- 35%

Peek-a-boo мече

Original price was: 1,990.00ден.Current price is: 1,290.00ден.

Peek a boo мечето е интерактивна играчка која зборува и игра криенка.Изработено е од квалитетни материјали и работи на 3 АА батерии.

Нема на залиха

Шифра: 6769 Категорија:

Peek a boo мечето кое игра криенка е најзабавната играчка за вашите најмили. Со притискање на ножето мечето зборува и игра криенка. Ги стимулира најмалите да се смеат и да играат со него. Мечето е со големина од 30цм изработено е од квалитетни материјали и работи на 3 АА батерии. Нарачајте го веднаш и вашето најмило ќе добие верно другарче за игра.