- 34%

Организер за садови

Original price was: 890.00ден.Current price is: 590.00ден.

Организер за садови кој се прилагодува спрема просторот во вашите кујнски елементи и ќе ви овозможи садовите да ви бидат секогаш на дофат.

Достапност: На залиха

Шифра: 10687 Категорија:

Квалитетен организер за садови со кој ќе можете уредно да ги чувате вашите садови во кујнските елемети или на работната маса. Организерот одговара за чинии или пак за садови за готвење како што се тави,лонци,капаци и сл. Организерот е дизајниран со слајд механизам и можете да го прилагодивате согласно вашите потреби. Должината на организерот се прилагодува од 30 до 56цм. Можете да го ставите внатре во работната маса,во висечките елементи, во фиока или пак врз работната маса да го користите како цедалка за измиени садови.

Организерот е достапен со бела основа и сива основа и го праќаме по случаен избор доколку некоја боја ви се допаѓа повеќе пишете ни во забелешка.