- 61%

Организер за јајца

Original price was: 490.00ден.Current price is: 190.00ден.

Пластичен сад за скадирање јајца со капацитет до 20 јајца и вграден тајмер кој ќе ги чува јајцата свежи и организирани.

Достапност: На залиха

Шифра: 6595 Категорија:

Пластичен сад за складирање јајца изработен од високо квалитетна нетоксична пластика кој ќе ги одржува јајцата организирани и свежи подолг период. Капакот на садот има вградено тајмер со кој можете да означите кога сте ги ставиле јајцата и да бидете сигурни колку време стојат во фрижидерот.Во организерот можете да чувате до 20 јајца одеднаш.

Организерот е достапен во 3 бои и го праќаме по случаен избор или како имаме на залиха. (доколку сакате некоја боја пишете ни забелешка при нарачка)