- 54%

Организер за во бања

Original price was: 1,290.00ден.Current price is: 590.00ден.

Организер за во бања со модерен дизајн кој е изработен од еколошки нетоксичен материјал со одличен квалитет.

Диспенсерот за паста е достапен посебно да се купи ТУКА

Достапност: На залиха

Шифра: 6560 Категорија:

Елегантен и модерен организер за во бања кој е изработен од еколошки материјали без штетни пластики или метали. Организерот се состои од држач за четки, чаши за плакнење и диспенсер за паста. Практичниот дизајн на организерот овозможува да биде поставен на ѕидот или плочките овозможувајки повеќе слободен простор околу вашиот мијалник. Изработен е од материјал од пченични стебла(wheat straw) со кои преку индустриски процес се добива овој производ.

Материјал од пченично стебло или wheat straw material е без штетни хамикалии и метали и е одобрен од американската агенција за храна како материјал бр.1 за изработка на производи кој се употребуваат за храна или лична хигиена. Материјалот се произведува од стеблото на пченицата кое содржи состојка наречена Лигнин која е задолжена стеблото да стои исправено, што го прави многу сврст и издржлив материјал.

Во комплетот ќе добиете:

1х држач за 4 четки
2х чаши за плакнење
1х диспенсер за паста

*четките за заби на фотографијата не одат во комплетот

Диспенсерот за паста е достапен посебно да се купи ТУКА